bolagsradar
Sök
BegäranDashboard
bolagsradarIntegritet · Data från Bolagsverket · bolagsradar.se
Lokala monopol / SÄVEDALEN

Lokala monopol i SÄVEDALEN

Bolag med minst 40 % av omsättningen i sin bransch i SÄVEDALEN.

200
Bolag
#BolagMarknadsandelOmsättning
1A Kramer Sport & Consulting AB
—
41.8% revenue share in SÄVEDALEN / SNI 93 (5 competitors, total 3M SEK)1 mkr
2Tanum Buss AB
—
72.7% revenue share in TANUMSHEDE / SNI 49 (4 competitors, total 30M SEK)22 mkr
3Studio S i Hultsfred AB
—
43.8% revenue share in HULTSFRED / SNI 96 (3 competitors, total 5M SEK)2 mkr
4ILFT AB
—
77.2% revenue share in SVEDALA / SNI 73 (5 competitors, total 14M SEK)11 mkr
5M Axelsson Invest AB
—
53.8% revenue share in ÄSPERED / SNI 70 (4 competitors, total 3M SEK)
2 mkr
6Stabilera Grundläggning Sverige AB
—
84.4% revenue share in HORRED / SNI 43 (12 competitors, total 211M SEK)178 mkr
7Gällareds Åkeri AB
—
56.1% revenue share in ULLARED / SNI 49 (4 competitors, total 19M SEK)11 mkr
8Br Perssons Skogsmaskiner Aktiebolag
—
46.0% revenue share in BREDBYN / SNI 02 (5 competitors, total 45M SEK)21 mkr
9Sanne RR AB
—
63.8% revenue share in HEDEKAS / SNI 68 (2 competitors, total 3M SEK)2 mkr
10Fågelstedt Kommunikation AB
—
47.2% revenue share in ENSKEDE GÅRD / SNI 73 (3 competitors, total 4M SEK)2 mkr
11R.B.G. Bilar Aktiebolag
—
90.3% revenue share in ED / SNI 95 (3 competitors, total 17M SEK)15 mkr
12LR Revision & Redovisning Hedemora AB
—
43.7% revenue share in HEDEMORA / SNI 69 (10 competitors, total 26M SEK)12 mkr
13Ulricehamns Trädfällning AB
—
55.9% revenue share in TVÄRRED / SNI 02 (2 competitors, total 16M SEK)9 mkr
14Tjörns Bygg Entreprenad AB
—
63.6% revenue share in KLÖVEDAL / SNI 41 (2 competitors, total 13M SEK)8 mkr
15Pimapo AB
—
54.7% revenue share in SVEDALA / SNI 85 (11 competitors, total 19M SEK)11 mkr
16Måns Börsgårds Lantbruk AB
—
63.2% revenue share in VEDDIGE / SNI 01 (9 competitors, total 46M SEK)29 mkr
17TDS Consulting i Alingsås AB
—
44.4% revenue share in TOLLERED / SNI 47 (3 competitors, total 15M SEK)7 mkr
18Blomgrens Balanze 2 AB
—
55.5% revenue share in MARIEFRED / SNI 96 (9 competitors, total 14M SEK)8 mkr
19Sven Johansson Bygg AB
—
89.3% revenue share in ED / SNI 41 (2 competitors, total 229M SEK)205 mkr
20Datanova Sweden AB
—
43.0% revenue share in ANGERED / SNI 47 (33 competitors, total 554M SEK)238 mkr
21Michael Gilbertsson Bygg AB
—
97.3% revenue share in VEDUM / SNI 41 (2 competitors, total 156M SEK)152 mkr
22KM Bolig AB
—
51.1% revenue share in DUVED / SNI 41 (4 competitors, total 37M SEK)19 mkr
23Hither AB
—
65.8% revenue share in TOLLERED / SNI 73 (4 competitors, total 20M SEK)13 mkr
24Sanerings Companiet i Malmö AB
—
85.2% revenue share in SVEDALA / SNI 81 (8 competitors, total 33M SEK)28 mkr
25Lame Black Bunny AB
—
40.6% revenue share in DUVED / SNI 62 (2 competitors, total 3M SEK)1 mkr
26JONTOR Fastigheter AB
—
86.7% revenue share in MOHEDA / SNI 68 (2 competitors, total 4M SEK)4 mkr
27Torrbo Redovisning AB
—
42.6% revenue share in SMEDJEBACKEN / SNI 69 (3 competitors, total 5M SEK)2 mkr
28Wahlkvist Steak n grill AB
—
67.1% revenue share in VEDDIGE / SNI 56 (3 competitors, total 16M SEK)11 mkr
29ATK Driftteknik AB
—
45.6% revenue share in SÄVEDALEN / SNI 81 (4 competitors, total 31M SEK)14 mkr
30We Build Parks Scandinavia AB
—
98.5% revenue share in DUVED / SNI 68 (3 competitors, total 23M SEK)22 mkr
31Tenstar Simulation AB
—
71.7% revenue share in TANUMSHEDE / SNI 46 (10 competitors, total 108M SEK)78 mkr
32Cybify AB
—
80.5% revenue share in JÄRVED / SNI 70 (2 competitors, total 7M SEK)5 mkr
33Erik Larsson Bygg AB
—
86.8% revenue share in LIMMARED / SNI 41 (5 competitors, total 273M SEK)237 mkr
34FOK i Väst AB
—
66.0% revenue share in ED / SNI 71 (5 competitors, total 27M SEK)18 mkr
35The Niovi Perspective AB
—
44.0% revenue share in KÅLLERED / SNI 62 (20 competitors, total 32M SEK)14 mkr
36Byggsäkerhet Toppnock AB
—
47.5% revenue share in KÅLLERED / SNI 74 (6 competitors, total 7M SEK)3 mkr
37Hjärtareds Bygg och Entreprenad AB
—
57.2% revenue share in ULLARED / SNI 41 (5 competitors, total 34M SEK)19 mkr
38Lerocon AB
—
86.6% revenue share in GISLAVED / SNI 33 (5 competitors, total 77M SEK)67 mkr
39Jan Bakken Entreprenad AB
—
85.6% revenue share in FREDRIKSBERG / SNI 43 (2 competitors, total 13M SEK)11 mkr
40Wanjet AB
—
55.1% revenue share in SVEDALA / SNI 28 (3 competitors, total 13M SEK)7 mkr
41Fabriken i Jonsered AB
—
54.4% revenue share in JONSERED / SNI 68 (13 competitors, total 46M SEK)25 mkr
42Scantec Nordic AB
—
90.6% revenue share in JONSERED / SNI 46 (4 competitors, total 93M SEK)84 mkr
43Kenoc Bil Aktiebolag
—
85.5% revenue share in LJUNGBYHED / SNI 95 (2 competitors, total 5M SEK)4 mkr
44SM Smart Teknik AB
—
84.7% revenue share in GISLAVED / SNI 80 (3 competitors, total 19M SEK)16 mkr
45Förskolan Solöga i Beddingestrand AB
—
51.5% revenue share in BEDDINGESTRAND / SNI 85 (4 competitors, total 5M SEK)3 mkr
46Hildingsson i Skorped AB
—
56.5% revenue share in SKORPED / SNI 02 (2 competitors, total 43M SEK)24 mkr
47Forsbergs Spår & Mark AB
—
62.3% revenue share in HEDEMORA / SNI 42 (2 competitors, total 9M SEK)6 mkr
48Svedala VC AB
—
65.5% revenue share in SVEDALA / SNI 86 (13 competitors, total 39M SEK)26 mkr
49Catarinas Sprätthönseri AB
—
57.8% revenue share in STORA SKEDVI / SNI 10 (2 competitors, total 21M SEK)12 mkr
50SP Gruppen AB
—
90.3% revenue share in KÅLLERED / SNI 78 (2 competitors, total 5M SEK)4 mkr
51Stureby Maskiner AB
—
43.6% revenue share in ENSKEDE / SNI 77 (6 competitors, total 21M SEK)9 mkr
52Gekås Ullared AB
—
97.2% revenue share in ULLARED / SNI 47 (8 competitors, total 5218M SEK)5.1 mdkr
53Vattenkraftbolaget Teknik Sverige AB
—
41.8% revenue share in HEDEMORA / SNI 71 (9 competitors, total 53M SEK)22 mkr
54Dentalum Hultsfred AB
—
79.8% revenue share in HULTSFRED / SNI 86 (4 competitors, total 19M SEK)15 mkr
55Dan Nilssons Skogsentreprenad Aktiebolag
—
78.8% revenue share in ULLARED / SNI 02 (4 competitors, total 59M SEK)46 mkr
56Flying Timber AB
—
57.9% revenue share in EDSELE / SNI 02 (3 competitors, total 27M SEK)16 mkr
57Anundsjö Järnvägsteknik AB
—
46.6% revenue share in BREDBYN / SNI 71 (4 competitors, total 5M SEK)2 mkr
58HOUWZIT AB
—
73.7% revenue share in DUVED / SNI 71 (8 competitors, total 30M SEK)22 mkr
59Vant & Co AB
—
89.1% revenue share in SVEDALA / SNI 64 (3 competitors, total 3M SEK)3 mkr
60Retrospel i Norden AB
—
45.9% revenue share in BEDDINGESTRAND / SNI 47 (6 competitors, total 4M SEK)2 mkr
61Anders Hanssons Entreprenad AB
—
55.5% revenue share in BJÄRRED / SNI 43 (15 competitors, total 83M SEK)46 mkr
62Ahl Redovisning AB
—
62.6% revenue share in MUNKEDAL / SNI 69 (3 competitors, total 9M SEK)6 mkr
63Svedvet AB
—
55.9% revenue share in SVEDALA / SNI 75 (3 competitors, total 15M SEK)8 mkr
64Tandhälsan Tanum AB
—
75.2% revenue share in TANUMSHEDE / SNI 86 (2 competitors, total 13M SEK)10 mkr
65NOSP AB
—
91.6% revenue share in SVEDALA / SNI 82 (2 competitors, total 42M SEK)38 mkr
66Mjöshult Fastighets AB
—
60.5% revenue share in BREDARED / SNI 68 (2 competitors, total 6M SEK)4 mkr
67Camlac AB
—
77.4% revenue share in ENSKEDE GÅRD / SNI 90 (8 competitors, total 55M SEK)42 mkr
68Elsäkert JR AB
—
55.5% revenue share in MUNKEDAL / SNI 71 (11 competitors, total 20M SEK)11 mkr
69SBG Byggen Aktiebolag
—
54.1% revenue share in ENSKEDE / SNI 41 (26 competitors, total 397M SEK)214 mkr
70Binea AB
—
60.5% revenue share in HEDARED / SNI 62 (2 competitors, total 5M SEK)3 mkr
71Tandläkare Marika Barkensjö AB
—
80.4% revenue share in SMEDJEBACKEN / SNI 86 (3 competitors, total 6M SEK)5 mkr
72Richardssons Bil & Smide AB
—
41.1% revenue share in VEDDIGE / SNI 95 (5 competitors, total 28M SEK)11 mkr
73Ekmans Bilskrot AB
—
80.8% revenue share in HEDESUNDA / SNI 46 (2 competitors, total 7M SEK)6 mkr
74Krokhuset Restaurang AB
—
66.1% revenue share in ULLARED / SNI 56 (2 competitors, total 28M SEK)18 mkr
75Gripsholms tandläkeri AB
—
44.8% revenue share in MARIEFRED / SNI 86 (10 competitors, total 19M SEK)8 mkr
76Göteborgs Ventilservice Aktiebolag
—
92.2% revenue share in LILLA EDET / SNI 33 (2 competitors, total 24M SEK)23 mkr
77Boström Centrum Aktiebolag
—
81.8% revenue share in LILLA EDET / SNI 47 (9 competitors, total 244M SEK)200 mkr
78Next Venture AB
—
71.9% revenue share in SÄVEDALEN / SNI 63 (3 competitors, total 8M SEK)5 mkr
79Andersson Logistik AB
—
84.5% revenue share in SVEDALA / SNI 52 (3 competitors, total 19M SEK)16 mkr
80Br Ekströms Skogsentreprenad AB
—
91.9% revenue share in HULTSFRED / SNI 02 (2 competitors, total 31M SEK)29 mkr
81Edvin Anger AB
—
45.1% revenue share in HEDEMORA / SNI 73 (2 competitors, total 4M SEK)2 mkr
82Edmek Production AB
—
64.3% revenue share in EDSBYN / SNI 25 (2 competitors, total 14M SEK)9 mkr
83Hår & Vård i Bredaryd AB
—
56.2% revenue share in BREDARYD / SNI 96 (2 competitors, total 3M SEK)2 mkr
84LOGOSOFT AB
—
42.4% revenue share in GISLAVED / SNI 69 (2 competitors, total 5M SEK)2 mkr
85Woxnadalens Skogsvård AB
—
45.1% revenue share in EDSBYN / SNI 02 (4 competitors, total 23M SEK)11 mkr
86GECI Espanola Airport Solutions AB
—
62.9% revenue share in BJÄRRED / SNI 63 (3 competitors, total 19M SEK)12 mkr
87WIP Consulting AB
—
96.8% revenue share in ÅSEDA / SNI 71 (3 competitors, total 131M SEK)127 mkr
88Skabersjö Gods AB
—
86.4% revenue share in SVEDALA / SNI 01 (5 competitors, total 35M SEK)30 mkr
89Erik Larsson Bygg Holding AB
—
61.9% revenue share in LIMMARED / SNI 70 (2 competitors, total 11M SEK)7 mkr
90Sveaparkens Tandläkarklinik AB
—
85.2% revenue share in HEDEMORA / SNI 86 (4 competitors, total 13M SEK)11 mkr
91Select Fastigheter AB
—
85.5% revenue share in STORA SKEDVI / SNI 68 (3 competitors, total 24M SEK)20 mkr
92Ottossons i Hedekas AB
—
64.9% revenue share in HEDEKAS / SNI 43 (9 competitors, total 80M SEK)52 mkr
93Artur & Edith AB
—
40.9% revenue share in DUVED / SNI 73 (2 competitors, total 6M SEK)2 mkr
94Bröderna Sundin AB
—
44.2% revenue share in ENSKEDEDALEN / SNI 90 (22 competitors, total 62M SEK)27 mkr
95Runebergs Jord & Skog AB
—
74.4% revenue share in HEDEMORA / SNI 02 (5 competitors, total 54M SEK)40 mkr
96XSPECT SOLUTIONS AB
—
46.9% revenue share in ENSKEDEDALEN / SNI 46 (7 competitors, total 24M SEK)11 mkr
97Jenic Fastighet AB
—
48.5% revenue share in BREDARYD / SNI 68 (15 competitors, total 28M SEK)14 mkr
98Biglife AB
—
49.1% revenue share in ÅLED / SNI 70 (2 competitors, total 3M SEK)2 mkr
99Farmors Bageri i Svedala AB
—
62.2% revenue share in SVEDALA / SNI 10 (3 competitors, total 7M SEK)4 mkr
100Sydkustens Bygg i Trelleborg AB
—
41.5% revenue share in BEDDINGESTRAND / SNI 43 (5 competitors, total 39M SEK)16 mkr
101JOPAT AB
—
47.3% revenue share in SVEDALA / SNI 69 (8 competitors, total 9M SEK)4 mkr
102Gyntesbo Maskin & Entreprenad AB
—
69.1% revenue share in HEDEMORA / SNI 77 (3 competitors, total 6M SEK)4 mkr
103WeTe Ekonomi & Juridik AB
—
74.9% revenue share in LILLA EDET / SNI 69 (4 competitors, total 13M SEK)10 mkr
104Allbygg i Hultsfred AB
—
84.7% revenue share in HULTSFRED / SNI 41 (2 competitors, total 18M SEK)15 mkr
105RB:s Industri Aktiebolag
—
53.6% revenue share in LILLA EDET / SNI 25 (5 competitors, total 26M SEK)14 mkr
106Tailor Travel Scandinavia AB
—
41.5% revenue share in ENSKEDE / SNI 79 (3 competitors, total 6M SEK)2 mkr
107Killmonday Games AB
—
42.6% revenue share in HEDEMORA / SNI 58 (3 competitors, total 27M SEK)11 mkr
108Delex Teknik Aktiebolag
—
60.2% revenue share in FORSHEDA / SNI 25 (7 competitors, total 209M SEK)126 mkr
109Skedvi Livs AB
—
40.3% revenue share in STORA SKEDVI / SNI 47 (2 competitors, total 35M SEK)14 mkr
110Dalhem Sol AB
—
73.8% revenue share in HÄSTVEDA / SNI 46 (3 competitors, total 22M SEK)16 mkr
111Allians Assistans AB
—
82.5% revenue share in ENSKEDE / SNI 88 (2 competitors, total 4M SEK)3 mkr
112Kälkarps Jordbruksförvaltning Aktiebolag
—
74.3% revenue share in HÄSTVEDA / SNI 01 (4 competitors, total 20M SEK)15 mkr
113Söderhamns Entreprenad AB
—
74.7% revenue share in HOLMSVEDEN / SNI 43 (3 competitors, total 48M SEK)36 mkr
114Svensk Bygg & Industriservice AB
—
74.5% revenue share in LILLA EDET / SNI 81 (5 competitors, total 94M SEK)70 mkr
115Långdahls Åkeri Aktiebolag
—
67.7% revenue share in HEDEMORA / SNI 49 (7 competitors, total 257M SEK)174 mkr
116Wictor Vall AB
—
54.6% revenue share in SMEDJEBACKEN / SNI 70 (6 competitors, total 13M SEK)7 mkr
117Resto & Damar AB
—
47.6% revenue share in ANGERED / SNI 74 (8 competitors, total 9M SEK)4 mkr
118SpearInWest AB
—
57.0% revenue share in ED / SNI 70 (2 competitors, total 2M SEK)1 mkr
119Varbergsortens Elnät AB
—
94.8% revenue share in VEDDIGE / SNI 35 (3 competitors, total 117M SEK)111 mkr
120Vic Textiltvätt Aktiebolag
—
65.6% revenue share in KÅLLERED / SNI 96 (7 competitors, total 35M SEK)23 mkr
121Torghallen Ronnie Törnblom AB
—
55.0% revenue share in MARIEFRED / SNI 47 (23 competitors, total 203M SEK)112 mkr
122Anundsjö Byggnads AB
—
73.3% revenue share in BREDBYN / SNI 41 (5 competitors, total 135M SEK)99 mkr
123Möbelkompaniet Olsson & Co Aktiebolag
—
94.4% revenue share in ED / SNI 47 (2 competitors, total 14M SEK)13 mkr
124Westpatent AB
—
78.9% revenue share in JONSERED / SNI 69 (2 competitors, total 9M SEK)7 mkr
125Unholy AB
—
58.4% revenue share in BREDARED / SNI 90 (2 competitors, total 3M SEK)2 mkr
126Derome Bygg & Industri AB
—
57.3% revenue share in VEDDIGE / SNI 46 (11 competitors, total 6514M SEK)3.7 mdkr
127Kalasborgen AB
—
72.2% revenue share in SVEDALA / SNI 77 (8 competitors, total 13M SEK)10 mkr
128Shinkansen Förvaltnings AB
—
87.7% revenue share in SÄVEDALEN / SNI 00 (2 competitors, total 4M SEK)3 mkr
129TD:s Skogsentreprenad Aktiebolag
—
49.1% revenue share in LIMMARED / SNI 02 (2 competitors, total 22M SEK)11 mkr
130Segerstein's Design & Pack AB
—
88.4% revenue share in SVEDALA / SNI 18 (3 competitors, total 4M SEK)3 mkr
131Dataplus System Aktiebolag
—
47.7% revenue share in TOLLERED / SNI 62 (5 competitors, total 16M SEK)8 mkr
132JAMCO Pharma Consulting AB
—
46.2% revenue share in ENSKEDE / SNI 72 (9 competitors, total 11M SEK)5 mkr
133Hedesunda Livs Br. Larsson Aktiebolag
—
70.1% revenue share in HEDESUNDA / SNI 47 (3 competitors, total 88M SEK)62 mkr
134Ronnys Rör AB
—
64.2% revenue share in KNÄRED / SNI 43 (4 competitors, total 8M SEK)5 mkr
135Derome Timber Aktiebolag
—
67.7% revenue share in VEDDIGE / SNI 16 (3 competitors, total 4065M SEK)2.8 mdkr
136GUPA AB
—
57.2% revenue share in BREDBYN / SNI 47 (6 competitors, total 66M SEK)38 mkr
137Gough Sweden AB
—
70.4% revenue share in SANDARED / SNI 73 (5 competitors, total 13M SEK)9 mkr
138Rönnberg & Mattsson Bygg Aktiebolag
—
90.1% revenue share in HEDEMORA / SNI 41 (6 competitors, total 123M SEK)111 mkr
139J E J Röjtjänst AB
—
40.5% revenue share in SMEDJEBACKEN / SNI 02 (2 competitors, total 8M SEK)3 mkr
140BoilerScan Sweden AB
—
71.0% revenue share in JÄRVED / SNI 71 (5 competitors, total 16M SEK)11 mkr
141Primm AB
—
50.8% revenue share in EDSBYN / SNI 10 (3 competitors, total 31M SEK)16 mkr
142Ekmans Hedesunda AB
—
66.4% revenue share in HEDESUNDA / SNI 49 (11 competitors, total 360M SEK)239 mkr
143WE Industriautomation AB
—
45.3% revenue share in STORA SKEDVI / SNI 71 (3 competitors, total 5M SEK)2 mkr
144MTG Performance AB
—
52.7% revenue share in ENSKEDE / SNI 78 (7 competitors, total 13M SEK)7 mkr
145BMJ Betonghåltagning & Entreprenad AB
—
87.6% revenue share in EDSVALLA / SNI 43 (7 competitors, total 160M SEK)141 mkr
146SiO Signalteknik AB
—
44.8% revenue share in HEDEMORA / SNI 71 (9 competitors, total 53M SEK)24 mkr
147Västkustens Industriservice AB
—
90.9% revenue share in TIVED / SNI 33 (2 competitors, total 17M SEK)16 mkr
148Ohlströms Spårteknik AB
—
41.6% revenue share in LJUNGBYHED / SNI 71 (4 competitors, total 8M SEK)3 mkr
149Westermark Skog AB
—
64.2% revenue share in EDSBRUK / SNI 02 (3 competitors, total 30M SEK)19 mkr
150Grästorps Bryggeri AB
—
71.9% revenue share in LILLA EDET / SNI 11 (2 competitors, total 8M SEK)6 mkr
151Rune Fransson Maskin i Munkedal Aktiebolag
—
78.0% revenue share in MUNKEDAL / SNI 81 (3 competitors, total 9M SEK)7 mkr
152Aplareds Gräv AB
—
52.9% revenue share in APLARED / SNI 43 (3 competitors, total 7M SEK)4 mkr
153Lars Bergström Bygg AB
—
56.3% revenue share in HEDE / SNI 41 (2 competitors, total 3M SEK)2 mkr
154Artefaktum AB
—
76.7% revenue share in JÄRVED / SNI 86 (2 competitors, total 3M SEK)2 mkr
155Jebens bärgning och transport AB
—
71.2% revenue share in MARIEFRED / SNI 52 (4 competitors, total 35M SEK)25 mkr
156Overlord Productions AB
—
40.0% revenue share in EDSBYN / SNI 90 (4 competitors, total 4M SEK)2 mkr
157Talent Plastics Bredaryd AB
—
50.3% revenue share in BREDARYD / SNI 22 (3 competitors, total 124M SEK)62 mkr
158Glemo FastMark AB
—
46.9% revenue share in ED / SNI 43 (11 competitors, total 84M SEK)40 mkr
159Ekonomicenter i Bohuslän AB
—
88.5% revenue share in TANUMSHEDE / SNI 69 (3 competitors, total 6M SEK)5 mkr
160Munhälsan Munkedal Aktiebolag
—
74.8% revenue share in MUNKEDAL / SNI 86 (2 competitors, total 11M SEK)8 mkr
161K J Byggnads i Håby Aktiebolag
—
74.1% revenue share in MUNKEDAL / SNI 41 (8 competitors, total 95M SEK)70 mkr
162Techcenter Group 8.0 AB
—
80.4% revenue share in GISLAVED / SNI 47 (19 competitors, total 341M SEK)274 mkr
163Contrado Mariefred AB
—
49.1% revenue share in MARIEFRED / SNI 69 (10 competitors, total 29M SEK)14 mkr
164ABOR Finance AB
—
98.0% revenue share in BJÄRRED / SNI 66 (2 competitors, total 26M SEK)26 mkr
165Specialplast Wensbo AB
—
65.4% revenue share in GISLAVED / SNI 46 (14 competitors, total 240M SEK)157 mkr
166BJ Recycling i Borås AB
—
88.2% revenue share in RÅNGEDALA / SNI 49 (3 competitors, total 30M SEK)26 mkr
167Beachfront Communications AB
—
51.2% revenue share in ENSKEDEDALEN / SNI 73 (6 competitors, total 8M SEK)4 mkr
168IE Refractory Solutions AB
—
40.0% revenue share in HULTSFRED / SNI 43 (6 competitors, total 42M SEK)17 mkr
169Toriro Power Solutions AB
—
95.7% revenue share in SKORPED / SNI 43 (4 competitors, total 128M SEK)122 mkr
170Ciscal Holding AB
—
60.5% revenue share in JONSERED / SNI 58 (2 competitors, total 5M SEK)3 mkr
171CarLe Ekonomi AB
—
40.1% revenue share in DUVED / SNI 69 (3 competitors, total 3M SEK)1 mkr
172Caco Service AB
—
48.8% revenue share in ANGERED / SNI 95 (7 competitors, total 11M SEK)5 mkr
173Marcus Söderlund Film AB
—
97.2% revenue share in ENSKEDE GÅRD / SNI 59 (4 competitors, total 8M SEK)7 mkr
174Bertil Svederberg Gräv AB
—
87.0% revenue share in ULLARED / SNI 43 (6 competitors, total 148M SEK)129 mkr
175Ecotec Sweden AB
—
55.1% revenue share in SANDARED / SNI 70 (13 competitors, total 12M SEK)7 mkr
176Gisle Billack AB
—
48.6% revenue share in GISLAVED / SNI 95 (3 competitors, total 29M SEK)14 mkr
177Fyrhjulingsupplevelser Åseda 2020 Event, Försäljning & Utbildning AB
—
62.3% revenue share in ÅSEDA / SNI 85 (2 competitors, total 4M SEK)3 mkr
178Anders D. Skogstransporter AB
—
55.1% revenue share in MUNKEDAL / SNI 02 (2 competitors, total 10M SEK)6 mkr
179Paloma in Sweden AB
—
45.7% revenue share in HEDEMORA / SNI 58 (3 competitors, total 27M SEK)12 mkr
180Zinkteknik i Bredaryd Aktiebolag
—
56.1% revenue share in BREDARYD / SNI 25 (12 competitors, total 674M SEK)378 mkr
181JV steel constructions AB
—
69.4% revenue share in SMEDJEBACKEN / SNI 41 (2 competitors, total 15M SEK)10 mkr
182UJ Automation AB
—
56.7% revenue share in BREDARYD / SNI 71 (4 competitors, total 6M SEK)3 mkr
183Arne Klang Bygg AB
—
63.6% revenue share in GISLAVED / SNI 41 (6 competitors, total 78M SEK)50 mkr
184Pedersens Åkeri AB
—
57.6% revenue share in EDSBRO / SNI 43 (7 competitors, total 23M SEK)13 mkr
185KARLSSONS I HEDEKAS AB
—
96.6% revenue share in HEDEKAS / SNI 47 (2 competitors, total 3M SEK)3 mkr
186Skoglund & Björnsson Måleri i Västsverige AB
—
60.4% revenue share in SÄVEDALEN / SNI 96 (14 competitors, total 44M SEK)26 mkr
187Revenans AB
—
87.0% revenue share in BREDARYD / SNI 69 (2 competitors, total 9M SEK)7 mkr
188Markbaronen Förvaltning AB
—
57.3% revenue share in LILLA EDET / SNI 77 (3 competitors, total 4M SEK)2 mkr
189Borgeby Event AB
—
75.6% revenue share in BJÄRRED / SNI 55 (3 competitors, total 11M SEK)8 mkr
190Noor Engineering AB
—
47.1% revenue share in ANGERED / SNI 71 (12 competitors, total 29M SEK)14 mkr
191Anton Svenssons Söner Aktiebolag
—
63.3% revenue share in VEDERSLÖV / SNI 68 (2 competitors, total 5M SEK)3 mkr
192Happy Price AB
—
43.6% revenue share in TANUMSHEDE / SNI 47 (14 competitors, total 160M SEK)70 mkr
193Lugnets Skogsentreprenad AB
—
88.0% revenue share in LJUNGBYHED / SNI 02 (2 competitors, total 17M SEK)15 mkr
194Munkedals Bilservice AB
—
61.9% revenue share in MUNKEDAL / SNI 95 (4 competitors, total 14M SEK)9 mkr
195Max Svets & Maskinreparation AB
—
69.1% revenue share in VEDDIGE / SNI 33 (5 competitors, total 16M SEK)11 mkr
196SK Fastighetsmäkleri AB
—
91.3% revenue share in ENSKEDE GÅRD / SNI 68 (2 competitors, total 20M SEK)18 mkr
197Alseda Skog och Röj AB
—
50.8% revenue share in ÅSEDA / SNI 02 (3 competitors, total 26M SEK)13 mkr
198Scanmont AB
—
43.0% revenue share in SÄVEDALEN / SNI 46 (17 competitors, total 83M SEK)36 mkr
199Formfräsning Ed AB
—
53.4% revenue share in ED / SNI 25 (4 competitors, total 18M SEK)10 mkr
200LBC Bohusfrakt AB
—
90.3% revenue share in TANUMSHEDE / SNI 52 (2 competitors, total 140M SEK)127 mkr